Płatność i dostawa

Wysyłka butli jednorazowych realizowana jest w dni robocze od poniedziałku do piątku za pośrednictwem renomowanej firmy kurierskiej.

Paczka nadana do Państwa powinna być dostarczona na wskazany adres w kolejnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki - tak jest najczęściej. Pierwsza próba doręczenia Przesyłki podejmowana jest pierwszego dnia roboczego po dniu nadania Przesyłki, z zastrzeżeniem, iż wskazany termin podjęcia pierwszej próby doręczenia Przesyłki jest terminem przewidywanym, a gwarantowane podjęcie pierwszej próby doręczenia następuje nie później niż w drugim dniu roboczym po dniu nadania.

Przesyłki, za które wpłata została zaksięgowana oraz przesyłki zamówione za pobraniem staramy się wysłać w tym samym dniu, najpóźniej w ciągu 24 h.

Koszt przesyłki towarów zamówionych w sklepie internetowym: za towar opłacony z góry - 12,19 zł netto (15 zł brutto), za towary opłacane przy odbiorze 16,26  zł netto (20 zł brutto) .

W przypadku zakupu większej ilości przedmiotów koszt przesyłki pozostaje bez zmian - nie ma dopłat za wielkość lub ciężar paczki.

Butle zwrotne ze względu na warunki przesyłek kurierskich nie podlegają wysyłce. W przypadku wypożyczenia butli zwrotnej wypożyczający odbiera i zwraca butle zwrotne we własnym zakresie.