Dekoracje z balonów

Ilość ewentualnych ozdób wykonanych z balonów jest tak samo wielka, jak okazje, w których można je zastosować. Oczywiście najbardziej znaną okazją, która kojarzy się z ozdobami balonowymi jest ślub i wesele. Balony można zawiesić pojedynczo przy domu państwa młodych, przy samochodzie lub w drodze do kościoła. Dużą girlandę lub łuk z balonów można ustawić przed kościołem lub przed domem weselnym.

Ozdabianie domu weselnego to już inna historia. Pomysły są niemal nieograniczone. Można wykonać girlandy, figury wykonane z balonów na przykład wielkie latające serce lub dwie złączone obrączki. Ostatnio niezwykle ciekawie prezentują się balony świetlne. Zwykle biale lub jasne pastelowe balony wyposażone w świecącą wkladkę - led z zasilaniem. Wyglądają szczególnie efektownie na wolnym powietrzu po zapadnięciu zmroku lub w ciemnych pomieszczeniach.

Wielkie świecące serce z dziesiątek czerwonych balonów unoszące się nad domem weselnym wygląda niezwykle efektownie. Balony mogą również uświetnić wszelkiego rodzaju zdarzenia w życiu prywatnym, firmowym, mogą być dodatkiem do wytwornych przyjęć, premier filmowych czy teatralnych. Tego typu ozdoby można zamówić w odpowiedniej firmie, która specjalizuje się wykonywaniem ozdób balonowych, jednak nic nie stoi na przeszkodzie aby to samemu wykonać ozdobę z balonów. Jedyne co do tego potrzeba, to dobrej jakości balony, wstążki lub nici oraz sprężarka powietrza lub butla z helem. W zależności od tego, jakiego rodzaju ma to być dekoracja, przydatny może być również sztywny drut lub odpowiednia forma czy tasma mocujaca.

Wykonanie bardziej efektownych ozdób może być pracochłonne, ale efekt z pewnością wynagrodzi czas i wysiłek włożony w jego uzyskanie. Ilość możliwych dekoracji jest uzależniona nie tylko od oferty danej firmy, która zajmuje się tą dziedziną dekoracji, ale i od wyobraźni każdego, kto chce akurat w ten sposób udekorować ważne wydarzenie.